گروه کارخانجات سارایئل نسیم

شرکت سارایئل نسیم با بیش از یک دهه سابقه، فعالیت خود را در زمینه تولید دستگاه های تهویه مطبوع آغاز نمود.تغییر و بهتر شدن یکی از ویژگی هایی است که ما را منحصر به فرد نموده. ما با دانش نوین تهویه مطبوع جهت آسایش زندگی مشتریانمان در کنار احترام به محیط زیست توانسته ایم ارزشی ماندگار را خلق کنیم. طراحی و تولید سیستم های تهویه صنعتی سالن های پرورش، نساجی، مرغداری، گلخانه و هواساز هایژنیک برای بیمارستان و کارخانجات داروسازی و سیستم خنک کننده مناسب صنایع پلاستیک،ریخته گری و فولاد سازی، سیستم های تهویه مسکونی، اداری، تجاری و... از جمله فعالیت های این شرکت می باشد.

 

 

تولیدات

تولیدات این شرکت انواع چیلرهای تراکمی هواخنک، آب خنک و مینی چیلر، پکیج یونیت هوایی و آبی، هواساز های هایژنیک،هواساز های صنعتی و تجاری، ایرواشر و اکونوپک، کندانسور آبی و هوایی ، فن کویل سقفی و زمینی، داکت فن کویل، انواع برج خنک کننده فایبرگلاس مکعبی،مدور و برج خنک کننده گالوانیزه، داکت اسپلیت، یونیت هیترهای بخار،آبی و الکتریکی، زنت و اگزاست فن، انواع کویل های صنعتی،و... می باشد.

about2
گواهینامه‌ها

دارنده گواهینامه‌های بین المللی ایزو

شرکت سارایئل نسیم با تلاش و پشتکار خود و ایده های جدید و سازنده در صنعت تولید سیستم های تهویه مطبوع جهت کم کردن هزینه ها وکاهش مصرف انرژی گامی موثردر این زمینه برداشته
 است به طوری که این شرکت موفق به اخذ گواهی نامه های بین المللی ISO شده و این نشان دهنده حرکت این شرکت به سمت استاندارد های جهانی است؛ لازم به ذکر است
این شرکت عضو انجمن تولید کنندگان تهویه مطبوع ایران نیز می‌باشد.

about1

 

اهداف و چشم‌اندازها

شرکت سارایئل نسیم، خود را متعهد به پیاده سازی، حفظ، توسعه و ارتقاء سیستم مدیریت کیفیت(QMS) مطابق با الزامات استاندارد بین المللی ISO دانسته و ضمن رعایت اصول مربوطه، تمامی تلاش و همت خود را در تخصیص منابع مالی و انسانی لازم، برای اجرا نمودن الزامات و خواسته های این استاندارد بین المللی، به کار خواهد بست :

  •   تعهد به افزایش رضایتمندی مشتریان.      
  •   تعهد به کاهش ضایعات و زمان تولید.  
  •   تعهد به رعایت و تبعیت از استاندارد ها، قوانین، الزامات ملی وبین المللی تعیین شده پیرامون کیفیت محصولات .    
  •   تعهد به ایجاد و برقراری ارتباط موثر و پویا با مشتریان و طرف های ذینفع در جهت بهبود مستمر عملکرد شرکت.
  •   تعهد به ارتقاء دانش و آگاهی پرسنل

 

 

 

رزومه و سوابق شرکت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد. و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد. و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

about2
مشتریان ما
مدیران

معرفی مدیران

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز 
و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد .

مدیر فروش
حسین پناهی
مدیر فروش
مدیر واحد فنی مهندسی
علی محمدی
مدیر واحد فنی مهندسی
مدیر واحد نقشه کشی
جواد تفرشی
مدیر واحد نقشه کشی
مدیر واحد تدارکات
امین انصاری
مدیر واحد تدارکات
مدیرعامل
غفور فتاح زاده
مدیرعامل
سارائیل
Copyright © 2013 - 2023 Sarayel.com