درباره ما

شرکت سارایئل نسیم با بیش از یک دهه سابقه، فعالیت خود را در زمینه تولید دستگاه های تهویه مطبوع آغاز نمود.تغییر و بهتر شدن یکی از ویژگی هایی است که ما را منحصر به فرد نموده. ما با دانش نوین تهویه مطبوع جهت آسایش زندگی مشتریانمان در کنار احترام به محیط زیست توانسته ایم ارزشی ماندگار را خلق کنیم.شرکت سارایئل نسیم با تلاش و پشتکار خود و ایده های جدید و سازنده در صنعت تولید سیستم های تهویه مطبوع جهت کم کردن هزینه ها وکاهش مصرف انرژی گامی موثر در این زمینه برداشته است به طوری که این شرکت موفق به اخذ گواهی نامه های بین المللی ISO شده و این نشان دهنده حرکت این شرکت به سمت استاندارد های جهانی است؛لازم به ذکر است این شرکت عضو انجمن تولید کنندگان تهویه مطبوع ایران نیز می‌باشد. طراحی و تولید سیستم های تهویه صنعتی سالن های پرورش، نساجی، مرغداری، گلخانه و هواساز هایژنیک برای بیمارستان و کارخانجات داروسازی و سیستم خنک کننده مناسب صنایع پلاستیک،ریخته گری و فولاد سازی، سیستم های تهویه مسکونی، اداری، تجاری و... از جمله فعالیت های این شرکت می باشد. تولیدات این شرکت انواع چیلرهای تراکمی هواخنک، آب خنک و مینی چیلر، پکیج یونیت هوایی و آبی، هواساز های هایژنیک،هواساز های صنعتی و تجاری، ایرواشر و اکونوپک، کندانسور آبی و هوایی ، فن کویل سقفی و زمینی، داکت فن کویل، انواع برج خنک کننده فایبرگلاس مکعبی،مدور و برج خنک کننده گالوانیزه، داکت اسپلیت، یونیت هیترهای بخار،آبی و الکتریکی، زنت و اگزاست فن، انواع کویل های صنعتی،و... می باشد.

اگر امروز از نام شرکت سارایئل نسیم به عنوان نماد اعتماد یاد می کنیم و اگر کیفیت در ارائه خدمات را مزیت کلیدی خود می‌دانیم به پشتوانه بیش از یک دهه تجربه و پیشتازی در صنعت تهویه مطبوع است. یاوری یکتای یگانه و تلاش جمعی مدیران و کارکنان مجرب و متخصص شرکت سارایئل نسیم مهمترین پشتوانه ی ما در این راه بوده‌اند. بی شک حفظ رهاوردهای گذشته و همسویی با تحولات و چالش‌های پیش‌رو نیازمند نگرشی جامع به تمامی عوامل پیش برنده، ارتقاء مستمر کمی و کیفی محصولات، بهره گیری از دانش و فناوری‌های نوین و تلاش مضاعف تمامی همکاران و پرسنل شرکت سارایئل نسیم است. امروزه عوامل اصلی موفقیت، داشتن تعهد، اخلاق حرفه ای، تخصص، خلاقیت، فعالیت مطابق با استانداردهای بین المللی و احترام به خواسته های مشتریان می باشد و شرکت‌هایی موفق خواهند بود که بتوانند با دقت و ریزبینی به نظرات و خواسته های مشتریان گوش فرا داده و سپس آن را با دانش و فناوری‌های نوین آمیخته نمایند. از زمان تاسیس شرکت سارایئل نسیم رعایت حقوق کارفرمایان عزیز و احترام گذاشتن به خواسته های ایشان را سرلوحه کاری قرار داده ایم و در تمامی مراحل عرضه بعنوان دوست و مشاور مطمئن همراهشان بوده و انجام وظیفه کرده ایم. اعتقاد ما بر این است که لازمه رسیدن به کیفیت عالی در ارائه خدمات فنی و مهندسی، داشتن تجربه، توان علمی بالا و از همه مهمتر داشتن حس مسئولیت پذیری است. از این رو بنده و همکارانم همواره با روی گشاده پذیرای نظرات و خواسته های مشتریان گرامی هستیم تا بتوانیم با داشتن اطلاعات کامل و جامع از خواسته های مشتریان بر پایه دانش و توافق علمی بهترین خدمت را به ایشان ارائه دهیم همواره تلاش ما و کلیه کارکنان این مجموعه در این بوده است تا با درک درست از نیاز مشتری و بررسی دقیق نظرات کارشناسان، خدمات و محصولاتی را ارائه نماییم تا در شأن و منزلت والای صنعت تهویه مطبوع این مرز و بوم باشد. بدون شک با اتکا به خداوند متعال و اعتماد مشتریان محترم و گرانقدر و نیز به پشتوانه کادر مجرب و متخصص، تمامی همت و کوشش خود را به کار خواهیم بست تا همچون گذشته پرچمدار نوآوری و شکوفایی در این صنعت باشیم و خدماتی درخور و شایسته ارائه نماییم.

شرکت سارایئل نسیم، خود را متعهد به پیاده سازی، حفظ، توسعه و ارتقاء سیستم مدیریت کیفیت(QMS) مطابق با الزامات استاندارد بین المللی ISO دانسته و ضمن رعایت اصول مربوطه، تمامی تلاش و همت خود را در تخصیص منابع مالی و انسانی لازم، برای اجرا نمودن الزامات و خواسته های این استاندارد بین المللی، بکار خواهد بست : تعهد به افزایش رضایتمندی مشتریان. تعهد به کاهش ضایعات و زمان تولید. تعهد به رعایت و تبعیت از استاندارد ها، قوانین، الزامات ملی و بین المللی تعیین شده پیرامون کیفیت محصولات شرکت. تعهد به ایجاد و برقراری ارتباط موثر و پویا با پرسنل و مشتریان و طرف های ذینفع در جهت بهبود مستمر عملکرد شرکت. تعهد به ارتقاء دانش و آگاهی پرسنل

تیم سارایئل نسیم