سارایئل نسیم

نمایشگاه تاسیسات

1401/8/9 10:11:23

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات، سیستم های سرمایشی و گرمایشی تهران به عنوان یکی از بزرگترین نمایشگاه های تخصصی خاورمیانه در زمینه سیستم های گرمایشی و سرمایشی از تاریخ 19 لغایت 22 مهر ماه با حضور بسیاری از شرکت های داخلی و خارجی از 24 کشور دنیا در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

حضور فعال شرکت سارایئل نسیم

سارایئل نسیم که طی سال های اخیر توانسته است خود را به عنوان یکی از برندهای برتر در حوزه تهویه مطبوع مطرح کند، در نمایشگاه های مرتبط نیز حضور فعال و پر رنگی داشته است.این فعالیت جهت آشنایی بیشتر مشتریان و درک صحیح از توان و نیازهای این بخش از صنعت تاسیسات صورت گرفته و می گیرد. در همین راستا شرکت سارایئل نسیم در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی و تهویه مطبوع که از تاریخ ۱۹ الی ۲۲ مهر ماه ۱۴۰۱ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد حضور فعال و پررنگی را دارا بود.

شرکت سارایئل نسیم با در اختیار داشتن یک غرفه اختصاصی به مساحت 300 متر مربع در این نمایشگاه حضوری فعال داشت و در طول مدت به بحث، تبادل نظر و ارائه شرح سوابق خود به کارفرمایان، مدیران، کارشناسان ارشد و دیگر بازدید کنندگان پرداخت و مذاکرات مفید و موثری با شرکت های فعال و معتبر به منظور همکاری به عمل آورد.ارائه برخی محصولات شرکت سارایئل نسیم 

سارایئل نسیم حضوری پر رنگ در این نمایشگاه داشته و با آماده‌ سازی فضایی بزرگ و چشم‌­نواز افتخار میزبانی تیم­‌های مدیریتی، بازرگانی و فنی از صنایع مختلف کشور را در این نمایشگاه داشته است. در این رویداد شرکت سارایئل نسیم برخی محصولات خود از جمله چیلر هواخنک ، چیلر آب خنک ، مینی چیلر ،  هواساز هایژنیک ، یونیت هیتر ، فن کویل و... را ارائه نمود.